Tag

ciąża

Ciąża

Dolegliwości w ciąży: co jest typowe? Jak sobie radzić?

Ciąża to piękny, lecz często bardzo męczący okres, dlatego warto wiedzieć, jak sobie radzić z typowymi dolegliwościami w tym czasie. Sprawdź, jakie są uniwersalne objawy ciąży oraz jak sobie pomóc, gdy masz nudności lub zgagę. Objawy ciąży Wymioty w ciąży – jak sobie radzić?...Co na zgagę w ciąży? Nadmiar śliny – czy to normalne? Objawy ciąży Każda ciąża jest inna. Niektóre kobiety przez cały ten okres czują się naprawdę świetnie, dla innych każdy dzień to prawdziwa męczarnia – szczególnie w pierwszym trymestrze. smyk w

Młoda mama z dzieckiem

Jak schudnąć po ciąży? Sposoby, które działają

Co jeszcze pomoże powrócić po ciąży do dawnej figury? W czym tkwi sekret chudnięcia po ciąży? Nie ma tu jakichś specjalnych metod ani dziwnych ćwiczeń. Sekret tkwi po prostu w tym, by zbędne kilogramy stracić w rok po porodzie....Czy można szybko schudnąć po ciąży? Oczywiście, że tak. I nie potrzeba tu wyczerpujących treningów i męczących diet. Z tego poradnika dowiesz się jak zgubić nadprogramowe kilogramy i znowu cieszyć się szczupłą sylwetką. W czym tkwi sekret chudnięcia po ciąży?

Karmienie piersią

Jak przygotować się do karmienia piersią?

Co możesz zrobić w czasie ciąży?...Już w trakcie ciąży Twoje piersi przystosowują się do czekających na Ciebie zmian, powiększają się, są bolesne i ciężkie. W tym czasie rozwijają się też kanaliki mlekowe oraz komórki odpowiedzialne za produkcję mleka.

rodzice z noworodkiem

Rodzicielstwo bliskości – na czym polega?

Przygotuj się do ciąży, porodu i rodzicielstwa Karm z miłością i szacunkiem Reaguj z wrażliwością Zapewnij odżywczy dotyk Zapewnij bezpieczny sen pod względem fizycznym i emocjonalnym Praktykuj pozytywną dyscyplinę Dąż do równowagi w życiu osobistym i rodzinnym Czym jest rodzicielstwo...Oto one: Przygotuj się do ciąży, porodu i rodzicielstwa. Karm z miłością i szacunkiem. Reaguj z wrażliwością. Zapewnij odżywczy dotyk. Zapewnij bezpieczny sen pod względem fizycznym i emocjonalnym. Praktykuj pozytywną dyscyplinę. Dąż do równowagi w życiu osobistym i rodzinnym.

Dla kogo becikowe?

Becikowe: komu przysługuje, gdzie złożyć wniosek, niezbędne dokumenty.

Drugi warunek stanowi fakt pozostawania matki dziecka pod opieką lekarską, nie później niż od dziesiątego tygodnia ciąży do dnia porodu. Koniecznym jest wykonanie, co najmniej trzykrotne, obowiązkowych badań.