Tag

pewność siebie

Młoda mama z dzieckiem

Jak schudnąć po ciąży? Sposoby, które działają

Masz z pewnością wiele na głowie, dlatego nie katuj się dodatkowo głodówkami. Bardzo dobrym nawykiem może też być zjadanie mniejszych porcji, ale za to częściej.

Ciąża

Dolegliwości w ciąży: co jest typowe? Jak sobie radzić?

On z pewnością będzie wiedział, czy powinnaś się tym martwić, czy to naturalne objawy ciąży.

kucyk Rainbow Dash

Seriale rysunkowe. Jakie są najpopularniejsze seriale dla dzieci?

W pozytywnym odbiorze serialu z pewnością pomaga też spora dawna dobrego humoru oraz bardzo melodyjne piosenki. Awatar: Legenda Aanga A tu dla odmiany coś naprawdę epickiego.

Dziecko u lekarza

Najczęstsze choroby wieku dziecięcego – jak im zapobiegać i jak je leczyć?

Dzisiaj ryzyko zachorowania na nie jest naprawdę znikome, jednak z pewnością nasze mamy pamiętają jeszcze te groźne wirusy, które niejednemu dziecku osłabiły wzrok lub doprowadziły do kalectwa.

Miś z książką

Co czytać dziecku w wieku przedszkolnym?

Andersen Baśnie Andersena z pewnością przez wiele osób zostaną uznane za swego rodzaju podstawę w kanonie literatury dziecięcej. Ten zbiór niesamowitych opowieści bawi i uczy, przekazując w swojej treści mnóstwo nauk związanych z moralnością, empatią i dobrem.

Mama z dzieckiem i butelka mleka

Ulewanie u niemowlaka – czy jest się czym martwić?

Z pewnością istotne jest prawidłowe karmienie dzieci. Zdecydowanie powinno się pilnować, by maluch jadł w miarę często, ale w mniejszych ilościach.

Dziewczynki na zajęciach baletowych

Jakie zajęcia dodatkowe wybrać dla dziecka?

Z pewnością wszyscy rodzice chcą, by ich pociecha miała zainteresowania i rozwijała talenty. Zajęcia dodatkowe pomogą ukierunkować dziecko, pokazać mu bliżej dziedzinę, która je zajęła. Nie oznacza to też, że jeśli dziecko w wieku lat 8 lubi biologię, tak już pozostanie do końca.

Śpiące niemowlę

Czy monitor oddechu dziecka jest niezbędny? Kiedy warto go mieć?

Z pewnością każdy rodzic sam powinien określić, co będzie najlepsze dla niego i dziecka, istnieją jednak pewne wskazania medyczne, które posiadanie monitora oddechu wręcz wymuszają.

Tata i dziecko stojący obok samochodu

Auto dla rodziny, czym się kierować przy wyborze samochodu rodzinnego?

Od tego z pewnością pójdzie się w stronę kwestii takiej jak to, czy będzie to samochód nowy czy używany. Inna sprawa, to jak duża jest nasza rodzina. Rodzice z jednym dzieckiem, dwójką, a może trójką pociech?

Zegar chmura w pokoju dziecka

Najmodniejsze zegary dla dzieci – 7 propozycji modnych zegarów na ścianę

Dzieciom z pewnością powinno się to spodobać! 3. Zegary ścienne prosto z kosmosu! Nasze dziecko interesuje się astronomią? Uwielbia patrzeć w niebo, a tematyka gwiazd i ich podboju nie jest mu obca?